#
#
slaajd
Natura, Sztuka, Piękno
Centrum Edukacji Ekologicznej - warsztaty ekologiczne na terenie MOB
Nr 2
MIEJSKI OGRÓD BOTANICZNY OTWARTY CODZIENNIE
        OD 1 MAJA
slajder1
       08.08.2017 r.
WIELKI DZIEŃ PSZCZÓŁ


Nasi partnerzy
Jest to szczególna część naszej strony, gdyż chcielibyśmy tutaj umieścić ludzi o wielkiej życzliwości i sercu, którzy nas wspomogli w trudnych chwilach. Dotyczy to oczywiście również Firm, ale przecież tam też pracują ludzie, którzy również muszą mieć serce.
Jednym z elementów pomocy dla Ogrodu jest Akcja – Ławeczka dla Ogrodu. Tutaj też zamieszczamy informacje o innych równie cennych dla nas formach pomocy. Troszkę się już tego nazbierało, choć PROSIMY o więcej.

I tak, DZIĘKUJEMY:

Firmie „BetaSoft” za ufundowanie pięknej, dębowej donicy dla palmy.
 więcej o Darczyńcy→

Firmie PPH Brodex Sp. z o.o. z Zabrza za ofiarowaną Ogrodowi farbę (50 l) oraz rozpuszczalnik (10 l) do malowania ogrodzenia.

Firmie Mostostal Zabrze ZTS Sp. z o.o. za pomoc w sytuacji awaryjnej po uszkodzeniu dwóch przęseł ogrodzenia przez niezidentyfikowany pojazd i naprawę tego ogrodzenia, co dla nas było bardzo trudne do realizacji.
 więcej o Darczyńcy→

Firmie PPUH Drewex za pomoc w sytuacji awaryjnej i naprawę elementu zabawowego na Placu zabaw, w którym zostały uszkodzone belki nośne – zostały one przez Firmę Drewex wymienione.

Firmie P.P.H.U. Centrum Ogrodnicze "Joneczko" Sp. J. za ufundowanie kołowrotu na węże do podlewania.
 więcej o Darczyńcy→

Firmie Zepter International Poland za ufundowanie urządzenia Cleansy Mag.
 więcej o Darczyńcy→


Ławka dla ogrodu botanicznego
 

W bieżącym roku chcielibyśmy kontynuować akcję „ŁAWKA DLA OGRODU BOTANICZNEGO” jako swoistą formę reklamy dla firm i osób prywatnych. Myślimy, że korzyści z tej akcji wynikają dla obu stron. Dla Ogrodu może bardziej wymierne w postaci ławki, za to Firma (Osoba) sponsorująca ławkę będzie posiadać na tej ławce tabliczkę z nazwą firmy, czy też nazwiskiem, czyli będzie reklamowana. Nasz Ogród odwiedza corocznie kilkanaście tysięcy gości i z roku na rok ta liczba się zwiększa. Dzięki dobrej woli i życzliwości Ogród wzbogacił się już o 16 ławek. Myślimy, że w takich miejscach gdzie można obcować z przyrodą i spędzać czas w jej otoczeniu (po za tym odbywają się koncerty i imprezy) musi być dużo ławek, żeby każdy mógł wybrać dla siebie miejsce, jednakże jako jednostki budżetowej nie stać nas na zakupienie takiej ilości, jaka by nas zadowalała. Koszt takiej ławeczki wynosi ok. 450 złotych (+tabliczka + transport).

Poniżej przedstawiamy listę dotychczasowych darczyńców.
 

2005  

Jolanta Głowik
Niezależna Konsultantka Oriflame

więcej o Darczyńcy→

 

2003 - 2004

Tadeusz Wita
Przewodniczący Rady Miejskiej w Zabrzu

AGROB EKO Sp. z o.o.
ul. Hagera 14, 41–800 Zabrze

MAK DOM Sp. z o.o.
ul. Cisowa 7, 41-800 Zabrze

Firma zachowująca anonimowość
10 szt. ławek

GZE Kontakt Sp. z o.o.
ul. Portowa 14, 44-100 Gliwice

PGM Mikulczyce Sp. z o.o.
ul. Tarnopolska 57, 41-807 Zabrze

KOMSERWIS Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe
Ul. Jasna 6, Psary, 43-545 Karniowice