#
#
slaajd
Natura, Sztuka, Piękno
Centrum Edukacji Ekologicznej - warsztaty ekologiczne na terenie MOB
Nr 2
JUBILEUSZ 80-LECIA
MIEJSKIEGO OGRODU BOTANICZNEGO
slajder1
Aktualności / Śląski Festiwal Nauki 2016
18.10.2016
Różnorodne pokazy, ciekawe eksperymenty, stoiska tematyczne, wystawy, prezentacje i wykłady ze wszystkich obszarów wiedzy – to wszystko wchodziło  w program Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice 2016.
Festiwal, odbył się od 13 do 15 października 2016 roku w Katowicach, był swoistym świętem nauki wskazującym na to, co w nauce jest ważne, a jednocześnie ciekawe i pobudzające do dalszego myślenia. Miejscem spotkania było Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Naukowcy, studenci oraz popularyzatorzy nauki podzielili się swoją wiedzą, opowiadali o ciekawych badaniach, którymi się zajmują, zaprezentują wynalazki.
 
Śląski Studencki Festiwal Nauki 2016 jest finansowany w ramach umowy 833/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.slaskifestiwalnauki.pl.
Zachęcamy również do polubienia na Facebooku dostępnego pod adresem: https://www.facebook.com/slaskifestiwalnauki.katowice/?fref=ts

Udostępnianiamy Państwu również pierwszego z serii spotów promujących Śląski Festiwal Nauki Katowice 2016 dostępnego pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=CX1eoQ_ubQ8&feature=youtu.be
oraz wideo podsumowujace Śląski Festiwal Nauki Katowice 2016.
https://www.youtube.com/watch?v=gXS6D-jnZCw&feature=youtu.be